אודותינו

אנחנו חברה הולנדית המעצבת ומשווקת מוצרי קוסמטיקה ושיזוף יוקרתיים ברמה הגבוהה ביותר מאז 2012. אנו מפיצים את מוצרינו במכירה קמעונאית לבעלי מקצוע בתחום הטיפוח והיופי. השיווק וההפצה נעשים באמצעות ערוצי שיווק אקסלוסיביים בלבד כי אנו מאמינים שהמוצרים מדברים בעד עצמם ואכן שמנו הולך לפנינו.

קוסמטיקאים ומטפלים מכל רחבי העולם מקפידים לרכוש את מוצרינו.

מאיפה הכל התחיל?

כמו דברים טובים רבים, גם הרעיון להקמת חברת MARC INBANE התחיל במקרה. מסתבר שגם מפספוס של מטוס אפשר להגיע למשהו טוב. מייסדי החברה- אינו, בארט ונלה חיכו למטוס הבא בנמל התעופה של אמסטרדם לאחר שהחמיצו את טיסתם. ומה עושים כאשר ממתינים למטוס הבא? מתבוננים בעוברים ובשבים.

בזמן ההסתכלות הם שמו לב כי קיים הבדל במראה ובהופעה בין היוצאים מנמל התעופה לבין השבים. בעוד שהיוצאים נראו חיוורים וכפופים יותר, נראו השבים שזופים, זוהרים ובריאים.

אינו, בארט ונלה החליטו לא לקבל את העובדה הזו כגזרת גורל. נכון, ימי השמש בהולנד מועטים ועבודתם היומיומית של אנשים אינה תורמת להליכה זקופה, בריאות וצבע עור שזוף, אך אפשר לרתום את הטבע לעזרתנו כמו בתחומי חיים רבים.

כך נולד הרעיון לייצור תרסיס שיזוף טבעי.

קרני ה- UV המזיקות מביאות לכך שגם במדינות שטופות שמש אנשים נמנעים משיזוף מול השמש וטוב שכך.

לכן, תרסיס שיזוף טבעי שאינו דורש חשיפה לשמש טוב לכולם- ממדינות אירופה הסגריריות ועד מדינות הים התיכון מלאות השמש.

כך, ב- 21 באפריל 2012 נולד הרעיון שבמהרה קרם עור וגידים וקמה לה חברת קוסמטיקה ששמה הוא למעשה שילוב של שמות מקימיה: INgo, BArt, NEle

הכירו את המוצרים שלנו

0
  0
  עגלה
  העגלה ריקה

  נשמח לצרף אותך למועדון הלקוחות שלנו

  ולעדכן אותך במבצעים החמים ובמוצרים הכי חדישים!

  דילוג לתוכן