מוס שיזוף

אם את ממש לא מאותן נשים שרק יוצאות מהבית וכבר תופסות צבע שזוף ואקזוטי, אם את נוטה להישרף תוך מספר דקות בלבד תחת השמש, הפתרון האידאלי ביותר עבורך הוא תרסיס השיזוף הטבעי מבית Marc inbane. כיום, ניתן לראות כי נשים רבות נרתעות (ובצדק) ממיטות השיזוף ומכוני השיזוף אשר ידועים בקרינה מסוכנת הן לעור והן לבריאות הכללית, וכמובן מנזקי השמש אשר יכולים לגרום להזדקנות מואצת של עור הפנים.

הבשורה הטובה היא כי כיום ישנם תחליפים רבים אשר נועדו להעניק את המראה השזוף והמבוקש אך ללא כל תופעות לוואי, סיכונים או נזקים. אחד המוצרים המבוקשים ביותר כיום הוא מוס שיזוף מקצועי אשר מעניק לכל אישה את הגוון השזוף הכה ייחודי. כמו כן, המוצר מתאפיין בעמידות גבוהה במיוחד ויכול להחזיק עד כחמישה ימים מלאים.

ניתן לראות כי בשנים האחרונות בעקבות הביקוש הרב בתכשירי שיזוף, תכשירים רבים כיום הינם טבעיים ואיכותיים יותר ומכילים מגוון רחב של רכיבים טבעיים ותמציות צמחיים אשר נועדו להזין את העור ולאפשר את התוצאה הטובה והאיכותית ביותר. כמו כן, המוצרים האיכותיים והמקצועיים אף מתאפיינים בריחות טובים יותר, עמידות גבוהה יותר, ורכיבים איכותיים יותר.

תרסיס השיזוף הטבעי של חברת Marc inbane מאפשר לך להגיע לתוצאה הטובה ביותר ולהימנע מהצבע הכתום והלא טבעי אשר מאפיין תכשירים רבים בשוק הקוסמטיקה בארץ ובעולם. התרסיס מכיל חומרים צמחיים אשר מזינים את העור, בניהם ניתן למצוא את צמחק הג׳ינקו והאלוורה. כמו כן, התרסיס ומעניק לעור גוון שזוף, חיוני וייחודי ללא נזקי קרינה של קרני ה-uv ומיטות השיזוף.

חברת Marc inbane הינה חברה הולנדית אשר הוקמה אי שם בשנת 2012, וכיום מתמחה בשיווק והפצה של מוצרי קוסמטיקה ושיזוף איכותיים ברמה הגבוהה ביותר. החברה גאה להפיץ את המוצרים האיכותיים ביותר לבעלי מקצוע מתחום היופי והטיפוח, זאת באמצעות ערוצי שיווק אקסקלוסיביים.

בין לקוחות החברה ניתן למצוא קוסמטיקאיות ומטפלים שונים מישראל ומרחבי העולם, אשר מקפידים לרכוש את מוצרי החברה ולספק ללקוחותיהם את המוצר האיכותי והמקצועי ביותר, וכמובן, את התוצאה הטובה ביותר.

הכירו את המוצרים שלנו

0
    0
    עגלה
    העגלה ריקה
    דילוג לתוכן